newie

   

 

    БЛОК АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ ЧАСТОТНИМ ПЕРЕТВОРЮВАЧЕМ ДВИГУНА НЕКОВОГО МЕХАНІЗМУ ВИВАНТАЖЕННЯ СУШАРКИ

 

    Область застосування

   Блок автоматичного керування частотним перетворювачем (далі - "блок") може застосовуватися у складі систем управління зерносушарками, що мають розвантажувальні пристрої зі змінюваною швидкістю обертання, такими, наприклад, як Delux, Sukup Grain Dryer, СЗМ-330, СЗМ-540  та їм подібними.

    Особливості застосування

    Блок може працювати як автономно (ручне керування), так і в складі комп’ютерного діагностичного комплексу "Варіант NOTE КДК II" (автоматичне керування).

    В ручному режимі частота перетворювача (а, відповідно, і швидкість обертання двигуна) задається оператором з клавіатури, в автоматичному - від комп’ютера, причому навіть в автоматичному режимі оператор може у будь-який момент вручну змінити поточне значення з клавіатури блока.

   Головною відмінністю від подібних блоків і систем керування інших виробників є те, що програмне забезпечення комплексу "Варіант NOTE КДК II" дозволяє конкретному користувачу задавати самостійно прийнятний для його конкретних умов закон керування вивантаженням, а також - у будь-який момент змінити цей закон.  

   Цим досягається максимальне наближення автоматичної роботи випускних механізмів сушарки до режиму, що раніше забезпечувався вручну конкретним кваліфікованим оператором.

 

                     

    Можливі варіанти використання блока

        - автономне ручне керування швидкістю обертання двигуна випускного  механізму; використовується один блок (на один механізм), управляючий комп’ютер не потребується, частота задається оператором вручну з клавіатури блока. При ввімкненому живленні блока - органи керування самого частотного перетворювача блокуються, при вимкненні живлення - керування можна здійснювати штатними засобами частотного перетворювача;

        - автоматичне керування швидкістю обертання двигуна випускного  механізму за сигналами від комп’ютера комплексу "Варіант NOTE КДК II" в  залежності від одного чи групи контрольованих параметрів (температура, вологість) за таблицею, попередньо заданою користувачем. При цьому (в разі необхідності) є можливість оперативного втручання оператора у зміну значення поточної частоти. Використовується один блок (на один механізм), управляючий комп’ютер - спільний для всіх блоків цього типу, що присутні в системі;

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ БЛОКА

 

    Діапазон частот                    від 0 до 999,9 Гц
Мінімально можливий крок зміни частоти                            0,1 Гц
Два діапазони вихідного управляючого струму: 4 – 20 mA и 0 – 20 mA. (вибір діапазону встановлюється індивідуально при налаштуванні)
Рекомендоване навантаження блока по струмовому виходу                              250 Ом

                     Режими роботи

Ручне управління швидкістю обертання двигуна випускного механізму, автономно
Автоматичне, за сигналами від комп’ютера комплексу "Варіант NOTE КДК II", керування швидкістю обертання двигуна випускного механізму
Місцева індикація            Цифровий РКІ дисплей
Місцеві органи керування              Цифрова клавіатура
Основний вихідний сигнал блока                          струмовий
Додатковий вихідний сигнал блока      стін сухих контактів реле
Максимальна кількість блоків, що підключаються до одного комп’ютера комплексу "Варіант NOTE КДК II"

          

                             64

Цифровий інтерфейс зв’язку з комп’ютером          RS232, лог. рівні 0 - 5 В.