Компанія «Варіант» - багатопрофільна структура, що займається розробкою, організацією постачання і впровадженням нової техніки для різних галузей промисловості України.

До пріоритетних напрямів діяльності компанії відносяться агропромисловий комплекс, гірничорудний комплекс, вугільна промисловість.

Компанією прийняті до виконання декілька науково-виробничих програм.

      У рамках програми «Вологомір» підприємства, що входять у склад компанії, займаються розробкою нових моделей вологомірів для зернових, олійних та інших сільськогосподарських культур, а також вологомірів казеїну, вершкового масла, макаронних виробів і т.д. Дані засоби контролю передбачають як портативне виконання, так і побудова контрольно-діагностичних систем безперервного контролю вологості і температури сипучих продуктів у реальному масштабі часу в технологічному процесі, з функціями автоматизації останнього.

      Виконання програми «Магнетит» дозволило створити ряд ефективних приладів для визначення концентрації магнітного заліза у залізорудних штуфах, роздробленій руді та пульпі, а також розробити комплекси безперервного контролю магнетиту в потоці на конвеєрній стрічці. Завдяки якісним дослідженням і новаторським рішенням прилади і комплекси серії ОКМ вже два десятиліття є конкурентоспроможними і високорентабельними на усьому пострадянському просторі.

Коротко про нас:

Команда професіоналів, що працює на ринку з 1993 року у виробництві приладів і потокових систем визначення вологості, зольності та магнетиту контрольованої сировини; беремо на себе найвідповідальніші інженерні задачі – проектування, програмування, впровадження і налагодження. Решта виконується на контрактному виробництві. Завдяки давно налагодженій співпраці з виробниками і монтажниками друкованих плат, корпусної механіки, металевих конструкцій і т.д. отримуємо достатньо якісні і доступні за підсумковою вартістю електронні (і не тільки) вироби й системи, що застосовуються у сільському господарстві, залізорудній та вугільній промисловості. Маємо оригінальні розробки і Патенти України.