Варіант 7МП

ЕКСПРЕС-КОНТРОЛЬ ВОЛОГОСТІ КАЗЕЇНУ

    «Варіант – 7МП»  -  лабораторний прилад для визначення вологості сипучих речовин у меленій фракції. Відрізняється  високою для даного класу приладів  точністю і    стабільністю   показань.    
Експлуатаційні властивості приладу та методика визначення  вологості дозволяють індивідуально налаштувати його практично на  будь-які  сипучі   речовини,   починаючи  із  зерна   та   закінчуючи   деревним борошном із пральним порошком.        Робота з меленою  фракцією, отримання інформації  в  умовних одиницях ( з подальшим використанням градуювальних  таблиць ),  наявність  автоматичного   усереднення декількох  вимірювань   дозволяють  отримувати     високі     результати     незалежно  від  первісних   розмірів   і   форм   культури   або  речовини.  За відсутністю на складі  прилад  виготовляється за індивідуальним    замовленням      протягом   місяця  після    укладення    договору    із   замовником.

Відгук Варіант-7

 
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Максимальна кількість вимірювань, оброблюваних пристроєм усереднення – 256
Відображення інформації

цифрове у відносних одиницях

Діапазон визначення вологості, % абс. 5 - 20
Похибка у визначенні вологості, % абс. +/- (0,33 - 0,75)
Фракція проб немелена
Необхідний мінімальний об’єм контрольованої проби, мл 20
Час визначення, хв до 2,0
Маса, кг 1,5
Габаритні розміри, мм 305 х 240 х 85
Живлення, В 6  ( від мережевого блоку живлення ~220/-6 )
Гарантійний термін експлуатації 12 місяців

 

  • Прилад пройшов успішні лабораторні та виробничі випробування, експлуатується на молочних підприємствах України, Росії та Білорусі, про що свідчать  позитивні документальні відгуки.
  • Середня абсолютна похибка визначення вологості не перевищує ± 0,3% абс. -  ± 0,5% абс.
  • Прилад дозволяє здійснювати  контроль вологості в умовних одиницях.
  • Ціна на прилад формується із розрахунку вартості власне приладу, вартості доставки та вартості градуювання з навчанням обслуговуючого персоналу.
  • Гарантійний термін  експлуатації приладу – 12 місяців.
  • Термін окупності приладу – від 2 до 4 тижнів.
  • За бажанням Замовника можлива комплектація  приладу-індикатора під замовлення, що обговорюється у кожному конкретному випадку індивідуально.